Reference

Lucie Frgalová

Výběr sortimentu, marketing a komunikace
Mikrofarma

farma

Najít profesionály, kteří zrealizují i naše nejsmělejší představy, je štěstí. A radost ze společného tvoření. Vždy stačilo popsat, co bychom přibližně potřebovali a obratem nám přistál v mailu technický nákres možného řešení.

Pan Midrla se věnoval našim nápadům velmi individuálně a s osobním zaujetím, ladil je spolu s námi po řemeslné i designové stránce. Následovala rychlá a precizní realizace. V jedné zakázce se objevila drobná vada materiálu – obratem byla dřevěná součást vyměněna. Už se neobracíme jinam.

Jindřich Životský

Majitel společnosti Okay

Spolupracujeme již 20 let. Za tu dobu jsme neměli žádný problém. Pan Midrla odvádí skvělou zámečnickou práci. U práce přemýšlí a díky znalosti řemesla přichází s dobrými nápady jak zadání efektivně vyřešit. Práci odvádí nejen v dobré kvalitě ale i v termínech. Mohu ho opravdu doporučit.

okay_reference

Michaela Prouzová

Coffee bar MyMika

bez-nazvu-1

Před otevřením kavárny MyMiKa jsem řešili její interiérové vybavení, a to zejména výrobu poliček z kovové konstrukce. V poptávaných firmách nebyl nikdo ochoten v krátkém čase odvést dokonalou práci. Náš přítel nám doporučil KovoMidrla. Když jsme uviděli předchozí práce firmy KovoMidrla, měli jsme hned jasno.

Oceňuji profesionální přístup, odborné rady a individuální řešení našeho problému, rychlou výrobu a montáž a v neposlední řadě perfektně vytvořenou práci.
Pan Midrla dokázal zrealizovat přesně naši představu. Určitě můžeme doporučit dále všem, kteří hledají profesionála v tomto oboru a nespokojí se s průměrem.

Aleš Frühbauer

Manažer skladu v Parfums.cz

parfums_reference
V začátcích firmy Parfums.cz jsme měli problém s balícími stoly a vozíky pro přepravu zboží. Firma, která je pro nás vyráběla nebyla ochotna udělat změny, které by vyhovovaly našemu provozu.  Nejenže nevydržely každodenní zátěž, ale byly i docela drahé.
Vozíky od Kovovýroby Midrla jsou lehké, dobře ovladatelné a všech 80 kusů již několik let používáme. I balící stoly, které pro nás vyrábí prošly mnoha změnami. Vlastně dodnes ho společně vyvíjíme, aby vyhovoval novým požadavkům.

Na naší spolupráci se mi líbí, že když přijdeme s jakýmkoliv požadavkem, ať už to jsou krátké termíny, montáže za provozu nebo výroba bez výkresové dokumentace, vždy nám maximálně vyhoví. Kovovýroba Midrla splňuje všechny naše nároky na 100%.

Ing. Arch. Petr Kalivoda

Projekt rekonstrukce bytu obsahoval několik prvků z kovu různého měřítka, od drobných doplňků po větší konstrukce. Vyskytl se tak problém najít kvalitní kovovýrobu, která by byla schopna zhotovit jak drobné prvky tak větší díly přesně na míru.

Nejlepší dojem na mě zanechal pozitivně aktivní přístup ke každému kousku, a to i přestože se nejednalo o zcela bežné zakázky.

Nespornou výhodou je komunikace při hledání nejlepšího rešení. Díky zkušenostem Kovovýroby Midrla se podařilo chytře optimalizovat některé z prvků, což se výsledku projevilo jako krok správným směrem. Nesmím opomenout vysokou kvalitu každé zakázky.

Kovovýrobu Midrla bych doporučil všem architektům/stavebníkům, hledajících dodavatele zámečnických prvků, jak tradičních, tak i těch s neobvyklým zadáním. Dále také všem, kteří se neuspokojí s obvyklým rešení a chtějí zkusit dělat věci i jinak.

Naši zákazníci

hasukrecht_logo
jena
ph
flash
bedynky
cdc
karlova
krokodyl
mymika
farma
mix
sportobchod