Kavárna MyMiKa – kovové konstrukce

Pro kavárnu MyMiKa, která se nese lehce v industriálním stylu a snoubí dřevěné prvky s kovovými, jsme vyráběli kovové konstrukce pro policový systém. Konstrukce nese dřevěné poličky vč. potřebných doplňků a nádobí.

Byt architekta

Do moderního bytu v centru Brna jsme vyráběli několik designových kovových prvků a větších konstrukcí. Vzhledem k atypickým parametrům bylo nutné navrhnout a vyrobit produkty na míru. Skřínky nad linkou tvoří jeden celek s posuvnými dvířky a vytváří kontrast s korpusem linky z dýhové překližky. Vestavné skříně jsou z kovové konstrukce, aby působily odlehčeně. Pro toaletu byly vyrobeny zabudované držáky. Dvířka pro domácí rozvaděč jsou ve stejném modulu jako botníkový díl a mají prostor pro připojení zvonku a domácí telefonu.

Mobiliář na zakázku Bistro – Mikrofarma

Na míru jsme vyrobili letní zahrádku i s dubovými deskami. Ozdobou venkovního mobiliáře je osmiúhelníkový stůl, který obkružuje celý strom. Díky tomuto spojení mikrofarma získala jedinečnou věc a oslovuje více lidí procházejících Moravským náměstím. Pro rychlé občerstvení byl ve stejném duchu vytvořen pult uvnitř bistra.

Vybavení pro logistiku

Kovová svařovaná konstrukce do logistiky usnadňuje a zrychluje práci obsluhy. V tomto případě jde o konstrukci nesoucí dotykový monitor, pc, skener a tiskárnu. Pod ní je výškově stavitelná konstrukce nesoucí váhy na zboží a stůl s vysokou pevností. Vše je určeno pro naskladňování.

Hala

Výroba celokovové konstrukce haly včetně opláštění trvala 3 týdny práce. Rozměry jsou 27 m x 7 m. Díky ručně svařované kostře haly je docíleno vysoké pevnosti.

Cortenový plot

Cortenový plot je exkluzivní zakázka na míru ve vilové čtvrti v Brně. Plot o celkové délce 240 m obklopuje téměr celou zahradu rodinného domu. Vyznačuje se precizní prací z designového materiálu Corten (patinující ocel), u kterého již není potřebná povrchová úprava a je povětrnostně odolný. Plot se skládá z celkem 380 sloupků a 126 kusů plechu.

Venkovní schody

Venkovní kovové schody jsou vyráběny zejména z pororoštů. Jejich konstrukce se liší podle velikosti a užití. Nejvhodnější povrchová úprava je žárové zinkování, která je zcela bezúdržbová. Na vyžádání lze vytvořit projektovou dokumentaci.